PRAHA
+420 605 750 271
info@4igv.cz

AGILOX OCF

1 500 kg

maximálni nosnost

1 600 mm

maximálni zdvih

1,4 m/s

maximálni rychlost

Inteligentní silák. Navržen pro obohacení logistického průmyslu.

Maximální svoboda díky volnému zdvihu

Elektrický lineární pohon je bezúdržbový a umožňuje výkonné a spolehlivé zvedání. Naše zařízení AGILOX OCF, které je skutečným výkonným pomocníkem, zvedá až 1 500 kg při výšce až 1 600 mm. Díky volnému zdvihu nezáleží na tom, zda je nosičem nákladu otevřená nebo uzavřená paleta.

Rotační pohonné jednotky dávají neomezenou volnost pohybu.

Naše zařízení AGILOX OCF se třemi pohonnými jednotkami je založeno na všesměrové koncepci pohonu, která umožňuje neomezenou volnost pohybu. To umožňuje standardizované pohyby vpřed a vzad i paralelní, diagonální a rotační pohyby kolem středu vozidla.

Bezpečně na trase díky výkonným bezpečnostním senzorům

Vozidlo AGILOX využívá obrysy svého okolí k navigaci s milimetrovou přesností. Automaticky rozpoznává překážky a vyhýbá se jim. Různé senzory, jako je bezpečnostní laserový skener nebo systém pro vyhýbání se překážkám, navíc pomáhají vozidlu přesně a bezpečně se pohybovat v okolí.

VARIANTY NÁKLADU

EURO PALETA
PRŮMYSLOVÁ PALETA
POLOVIČNÍ EURO PALETA
UZAVŘENÁ PALETA
JINÉ NOSIČE NÁKLADU

TECHNICKÉ DETAILY

ROZMĚRY2,800 x 1,200 x 2,570 mm
HMOTNOST3,680 kg
MAXIMÁLNÍ HMOTNOST NÁKLADU1,500 kg
MAXIMÁLNÍ VÝŠKA ZDVIHU1,600 mm
RÁDIUS OTÁČENÍ3,400 mm
MINIMÁLNI ŠIŘKA ULIČKY1,700 mm
DOBA NABÍJENÍ3 minuty nabíjení = 1 hodina práce

DOPLŇKY

ČTEČKA ČÁROVÝCH KÓDŮ

Volitelně lze zařízení AGILOX OCF vybavit čtečkou čárových kódů. To umožňuje vytvářet inteligentní a dynamické procesy na základě informací z čárových kódů. Systém podporuje typy čárových kódů Code 39, Code 128, 2/5 Interleaved, QR Code a Datamatrix.

IO MODUL

Vstupní/výstupní modul AGILOX je k dispozici pro interakci s periferními zařízeními, jako jsou požární poplachový systém, vysokorychlostní dveře, světelné systémy nebo dopravníkové systémy. Standardní výbava zahrnuje tři vstupní a výstupní karty, každou s 12 vstupy a 6 výstupy. V rozšířené verzi je navíc instalován IPC, který může sloužit jako trvalé rozhraní k hostitelskému systému nebo jako primární přístupový bod pro vizualizaci.