PRAHA
+420 605 750 271
info@4igv.cz

AGILOX ONE

1 000 kg / 750 kg

maximálni nosnost

500 mm / 1 000 mm

maximálni zdvih

1,4 m/s

maximálni rychlost

Agilní vozidlo. Navrženo pro obohacení logistického průmyslu.

Zvedání a hmotnost

U elektricky poháněného vřetena se spoléháme na výkonný zvedací systém. Ve standardním provedení s jedním nůžkovým zvedákem zvedá systém AGILOX ONE až 1 000 kg do výšky 550 mm. S dvojitým nůžkovým zvedákem je možné zvednout 750 kg do výšky až 1 060 mm.

Rotační pohonné jednotky dávají AGILOXU neomezenou volnost pohybu.

Naše zařízení AGILOX ONE se čtyřmi pohonnými jednotkami je založeno na všesměrové koncepci pohonu, která umožňuje neomezenou volnost pohybu. To umožňuje standardizované pohyby vpřed a vzad i paralelní, diagonální a rotační pohyby kolem vlastní osy.

Bezpečně na trase díky výkonným bezpečnostním senzorům

Vozidlo AGILOX automaticky rozpozná překážky a vyhne se jim. Různé senzory, jako je bezpečnostní laserový skener nebo systém pro vyhýbání se překážkám, navíc pomáhají vozidlu přesně a bezpečně se pohybovat v okolí.

VARIANTY NÁKLADU

EURO PALETA
PRŮMYSLOVÁ PALETA
POLOVIČNÍ EURO PALETA
BOXY / ZÁSOBNÍKY
JINÉ NOSIČE NÁKLADU

TECHNICKÉ DETAILY

ROZMĚRY1,510 x 800 x 1,870 mm
HMOTNOST400 kg
MAXIMÁLNÍ HMOTNOST NÁKLADU1 000 / 750 kg
MAXIMÁLNÍ VÝŠKA ZDVIHU500 / 1 000 mm
RÁDIUS OTÁČENÍ2 100 mm
MINIMÁLNI ŠIŘKA ULIČKY1 300 mm
DOBA NABÍJENÍ3 minuty nabíjení = 1 hodina práce

VARIANTY

DVOJITÝ NŮŽKOVÝ ZDVIH

Naše vozidlo AGILOX ONE je k dispozici ve dvou verzích: s jednoduchým nůžkovým zvedacím systémem nebo s dvojitým nůžkovým zvedacím systémem.

MONO-VIDLICE

S vidlicí AGILOX MONO-vidlicí můžete přepravovat všechny nosiče certifikované společností AGILOX Services GmbH bez středové patky.

1400 | 1600 | 1800

Vozidlo AGILOX ONE může být vybaveno různými délkami vidlic. Díky tomu budete při přepravě palet ještě flexibilnější.

DOPLŇKY

AGILOX BOX CARRIER

Nosič boxů AGILOX Box Carrier umožňuje rozšířit funkčnost Vašeho zařízení AGILOX ONE. Pokud potřebujete přepravovat zásobníky a boxy, je nosič AGILOX Box Carrier chytrou volbou. Modul se skládá ze dvou pásových dopravníků se standardním maximálním zatížením 50 kg.

OBSTACLE AVOIDANCE

Chcete používat vozidlo AGILOX v prostředí, kde se pohybují nejen lidé, ale také zejména vysokozdvižné vozíky nebo vlečné soupravy? Přidejte do svého vozidla AMR další bezpečnostní funkce! Dodatečný 3D snímač LIDAR, náš systém Obstacle Avoidance pro vyhýbání se překážkám.

ČTEČKA ČÁROVÝCH KÓDŮ

Volitelně lze zařízení AGILOX ONE vybavit čtečkou čárových kódů. To umožňuje vytvářet inteligentní a dynamické procesy na základě informací z čárových kódů. Systém podporuje typy čárových kódů Code 39, Code 128, 2/5 Interleaved, QR Code a Datamatrix.

IO MODUL

Vstupní/výstupní modul AGILOX je k dispozici pro interakci s periferními zařízeními, jako jsou požární poplachový systém, vysokorychlostní dveře, světelné systémy nebo dopravníkové systémy. Standardní výbava zahrnuje tři vstupní a výstupní karty, každou s 12 vstupy a 6 výstupy. V rozšířené verzi je navíc instalován IPC, který může sloužit jako trvalé rozhraní k hostitelskému systému nebo jako primární přístupový bod pro vizualizaci.

SVĚTELNÝ BALÍK

Podlahový bod AGILOX Floor Spot je světelný zdroj směřující dopředu, který zaměstnancům signalizuje blížící se AMR. Tento dodatečný bezpečnostní prvek se již osvědčil na vysokozdvižných vozících a dalších průmyslových vozících a je k dispozici v různých barvách. Kterou barvu si vyberete?