PRAHA
+420 605 750 271
info@4igv.cz

Autonomní technika Agilox od 4IGV přináší výrazné úspory v greiner packaging

Autonomní technika Agilox od 4IGV přináší výrazné úspory v greiner packaging

Logistický kongres Eastlog už doslova buší na dveře. Naše společnost 4IGV je jeho součástí. Nejenže jsme stříbrným partnerem této prestižní akce, která si získala své pevné místo na mapě středoevropských logistických akcí, ale také se na kongresu budeme prezentovat s velkým úspěchem, kterým je implementace manipulační techniky Agilox v provozu společnosti greiner packaging.

Kongres Eastlog v Praze v O2 Universum začíná už ve čtvrtek! Nenechte si ujít naši přednášku o benefitech autonomní manipulační techniky Agilox. V provozu společnosti greiner packaging v Louce u Litvínova, kde vyrábějí plastové obaly, zejména kelímky pro potravinářský průmysl, se dlouhodobě zaměřují na automatizaci intralogistiky a procesů. Jedním z posledních projektů je implementace čtyř plně autonomních vozíků značky Agilox od společnosti 4IGV.

Vozíky mezi sebou komunikují při nabíjení i při práci. Když se během minuty pro ně sejde například šest zakázek, předávají si vzájemně úkoly. Práci vykoná ten vozík, který se nachází blíže místu potřeby, odpadají tak zbytečné přejezdy. Implementace automatizace od společnosti 4IGV měla výrazný dopad i na snížení mzdových nákladů. Návratnost investice v greiner packagingu činí čtyři roky.

Chcete vědět více? Přijďte na Eastlog. Registrovat se ještě můžete zde: https://www.eastlog.cz/registrace/.